thefunnyedra

Overview

  • Founded Date March 15, 1998
  • Sectors IT
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 92

Company Description

Jak mogę poprawić swoje umiejętności w pokera?

Wiem, że ostatecznie będę musiał zapłacić trochę pieniędzy, ale chciałbym mieć wszystkie moje pieniądze w jednym miejscu, aby móc łatwo uzyskać do nich dostęp w przypadku kradzieży. Chciałem upewnić się, że grałem w środowisku, które było bezpieczne, zanim wydałem moje pieniądze na studia (i wiele z nich) na pokerze. HUD wyświetla statystyki w czasie rzeczywistym i informacje o przeciwnikach, pomagając graczom podejmować bardziej świadome decyzje podczas sesji.

Wyświetlacze heads-up (HUD) należą do najczęstszych narzędzi używanych przez poważnych graczy. Znaczenie oprogramowania pokerowego i HUD. Poza podstawową mechaniką, gracze w pokera online często korzystają z dodatkowego oprogramowania, aby zwiększyć ich rozgrywkę. W żadnym przypadku możesz grać tyle, ile chcesz i nie będziesz musiał płacić nic, aby grać. Jest to fantastyczne, jeśli masz ograniczony budżet, a także oznacza, że możesz zagrać wiele rąk w krótkim czasie.

No-Limit vs Limit – Strategia Kiedy grasz bez limitu, możesz grać agresywnie i obstawiać tyle, ile chcesz. W limitie nie możesz postawić więcej, niż masz, a to może prowadzić do sytuacji, w których czujesz, że grasz w rękę, a następnie musisz czekać, aż ktoś się złoży. Z bez limitu, można postawić tyle, ile chcesz i nigdy nie wyczerpać żetonów. Jeśli chcesz zwiększyć swoją stopę godzinową, będziesz w stanie to zrobić, grając więcej rąk.

Oznacza to, że będziesz mógł podjąć bardziej zrelaksowane podejście i możesz być bardziej strategiczny w kwestii zakładów. Ponieważ masz nieograniczone pieniądze, mniej prawdopodobne jest, że zostaniesz zastraszony przez gracza z ogromnym stosem. Jednak wiele witryn ogranicza, ile możesz wycofać każdego miesiąca, a twoje zarobki pojawią się jako oczekiwane wypłaty, aż zostaną potwierdzone. Oczywiście im więcej możesz uzyskać na swoim koncie przed rozpoczęciem gry, all-4poker.com tym lepiej będziesz.

Limit wypłat pieniężnych różni się w zależności od witryny, więc zawsze dobrze jest sprawdzić je na konkretnej stronie, na której planujesz grać. Zwykłą grą jest wycofanie wszystkich wygranych naraz w ciągu miesiąca, a następnie poczekaj kilka dni i zacznij ponownie wypłacać pieniądze. W większości przypadków będziesz mógł wycofać wygrane bezpośrednio z konta. Co do bezpieczeństwa, niektóre witryny używają szyfrowania SSL dla wszystkich transferów danych między graczami a samą witryną.

Innymi słowy, jeśli jesteś wysokim rolerem, mogą uzyskać informacje o koncie od innych graczy, a nawet mogą o to poprosić. Zazwyczaj utrzymują również bazę informacji o koncie gracza, aby ułatwić im weryfikację tożsamości. Większość stron jest dość świadoma tego, że te informacje są przechowywane i dostępne dla innych graczy. Najlepiej jest założyć, że każda osoba, która udzieliła Ci informacji o koncie, jest legalnym graczem, a nie koniecznie osobą, która próbuje uzyskać Twoje dane osobowe.

Ponadto zajmuje miejsce za PokerStars jako jedna z największych nazw w branży pokera online.